Poszukujemy pracowników do renomowanej niemieckiej firmy na stanowisko: operator produkcji bez doświadczenia.

Pracownik produkcji/ operator pras (śląskie, 3164246)
Bytom
Numer referencyjny: BYT/RŚ/10.2018/jobs.pl

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawowa stawka godzinowa 15 zł brutto + dodatek nocny + premia do 390 zł brutto,
  • możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio w firmie (po max 4 m-cach),
  • wzrost wynagrodzenia po przejęciu przez pracodawcę,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • dogodne warunki pracownicze: imprezy integracyjne, możliwość delegacji zagranicznych (wynagrodzenie w euro),
  • pracę w systemie IV-brygadowym - ale długie weekendy i święta będziesz mieć wolne :)
  • benefity pracownicze: możliwość nabycia karty sportowej oraz dostępu do prywatnej opieki medycznej.

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych:
  • umieszczenie materiału w prasie,
  • podjęcie odkuwki z matrycy po zakończeniu cyklu roboczego,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn,
  • dbanie o porządek na swoim miejscu pracy.

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • cierpliwości,
  • dyspozycyjności,
  • motywacji do pracy.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47
Zostaw u nas CV lub zadzwoń!
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
ul. Strzelców Bytomskich 1
41-902 Bytom
Godziny otwarcia: 09:00-17:00

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Bytom

JOBS.PL S.A.