Wiper Sp. z o.o.
Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

PRACOWNIK PRODUKCJI / OPERATOR
Gliwice

Opis stanowiska:

  • praca związana z produkcją elementów ze stali nierdzewnej, głównie z blach;
  • przygotowanie półproduktów przed spawaniem;
  • obróbka półproduktów po spawaniu (np. nadawanie powierzchni poler, szlif, mat);
  • proste prace manualne na różnych etapach produkcyjnych;
  • szkolenia i nadzór pracy na każdym etapie produkcji.

Wymagania:

  • mile widziane, lecz nie wymagane doświadczenie na podobnych stanowiskach;
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem);
  • dbałość o powierzony sprzęt;
  • chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności;
  • sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań;
  • dostosowanie się do norm oraz procedur BHP i Jakości.

Oferujemy:

  • stałe miejsce pracy;
  • możliwość stałego zatrudnienia na zasadzie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji (praca na maszynach CNC i innych do obróbki stali nierdzewnej).
  • możliwość zatrudnienia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekkim lub umiarkowanym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Gliwice