i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wszystkie nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276)

UWAGA: CODZIENNIE NOWE OFERTY PRACY ZAPRASZAMY NA STRONĘ www.i-work.pl

Pracownik produkcji Okien i Drzwi PCV HOLANDIA
Weert

Obowiązki:

*Prace przy produkcji okien i drzwi PCV w nowoczesnej i zautomatyzowanej fabryce w Weert, Holandia
*Inne prace pomocnicze na produkcji

Wymagania:

*Dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
*Doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku (produkcja drzwi i okien) warunek konieczny
*Mile widziane dodatkowe doświadczenie jako stolarz/pracownik produkcji metalu/produkcji z tworzywa sztucznego/ szklarz
*Mile widziane osoby mobilne
*Punktualność i niezawodność

Oferujemy:

- Umowa o pracę z holenderskim pracodawcą
- Długotrwałą współpracę
- Wynagrodzenie na początek 10€ /h
Zgodnie z prawem holenderskim do każdej pensji doliczane jest 8 % z tytułu dodatku wakacyjnego, a po zakończeniu umowy wypłacany jest również dodatek urlopowy w wysokości 10,43 % od podstawy wynagrodzenia. Wszystkie dodatki z tytułu pracy w nadgodzinach, pracy w soboty, niedziele czy święta również naliczane są zgodnie z prawem holenderskim.
- Transport z i do pracy
- Zakwaterowanie 70Euro/ tygodniowo
- Podstawowe ubezpieczenie zdrowotne 21.80Euro
- Pomoc polskojęzycznego koordynatora

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Kontakt telefoniczny pod nr 668 726 436

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

Sebekk

A czy mają jakies oferty na magazyny pickowanie i czy biorą tez pary

Kaśka

Ja pracuję przez i-Work dla Flexcraft i nie jest najgorzej. Dużym plusem jest to że jeżeli nie da się czegoś załatwić z koordynatorem do wystarczy telefon do nich i załatwiają sprawę. Można liczyć na pomoc z ich strony co raczej się nie zdarza. Poza tym agencja jak agencja, muszą na nas zarabiać bo z tego się utrzymują.

Magda

Agencja jak najbardziej warta uwagi. Pani Monika pomogła nam po wcześniejszym nieudanym wyjeździe z inną agencja. Na dzień dzisiejszy ja pracuje w drukarni A mąż w ocynkowni bo niestety nie zna języka. Mieszkamy razem w hotelu warunki jak najbardziej w porządku. Polecam fajni ludzie i pomocni!