Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik produkcji/ Kontrola jakości praca od zaraz

ikona Dodano: 01.05.2022

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie.

Pracownik produkcji/ Kontrola jakości praca od zaraz
Gedern

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji części maszyn,
  • proste prace produkcyjne,
  • wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej,
  • kontrola wizualna i kontrola jakości.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy + auto (warunek konieczny),
  • możliwość dużej ilości nadgodzin,
  • zdolności manualne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • 9,48 EUR brutto + 15,00 EUR netto na dzień,
  • zakwaterowanie organizuje pracodawca,
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich,
  • długofalowa zatrudnienie.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00
799 956 165  lub 789 362 250
www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Joannę Hillbruner prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą BestHill Work Joanna Hillbruner  ul.Konarskiego 1,39-215 Czarna NIP: 6831789306 REGON:367242641. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji bądź rekrutacji na inne stanowiska niż niniejszym aplikuję, w tym przesyłania mi ofert pracy, a także na udostępnianie tych danych pracodawcom zagranicznym z terenów Niemiec , z którymi współpracuje Administrator i które mogą być zainteresowane moją kandydaturą.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Joannę Hillbruner prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą BestHill Work Joanna Hillbruner ul.Konarskiego 1,39-215 Czarna NIP: 6831789306 REGON:367242641. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów procesu rekrutacji na stanowisko na które niniejszym aplikuję oraz na udostępnianie tych danych pracodawcom zagranicznym z terenów Niemiec  z którymi współpracuje Administrator i którzy oferują możliwość zatrudnienia na tym stanowisku.

ikonaGedern
BestHill Work