Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik produkcji konstrukcji drewnianych

ikona Dodano: 23.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ikona Rekrutacja zdalna

Dla jednego z naszych Klientów, posiadającego fabrykę prefabrykatów drewnianych gdzie produkowane są elementy budowlane takie jak: elewacje, ścianki działowe, podłogi i dach poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji konstrukcji drewnianych

Holstebro

Obowiązki

  • Prace produkcyjne przy produkcji drewnianych prefabrykatów: elementy elewacji i dachów
  • Obsługa pił do cięcia płyt i przycinania
  • Cięcie elementów do produkcji elewacji i dachów
  • Montaż oraz fugowanie okien w gotowych ściankach działowych,
  • Inne proste prace produkcyjne w fabryce zlecone przez przełożonego.

Wymagania

  • Dobra kondycja fizyczna oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziane doświadczenie przy pracach w drewnie,
  • Mile widziane doświadczenie przy montażu okien,
  • Mile widziana umiejętność obsługi pił do cięcia drewna,
  • Umiejętności manualne oraz umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę,
  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy oraz składki emerytalne,
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej,
  • Atrakcyjną stawkę godzinową w zależności od posiadanych kwalifikacji,
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu,
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie,
  • Przeszkolenie w zakresie prac,
  • Możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin po odbyciu szkolenia wstepnęgo,
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Kontakt z działem księgowości w języku polskim.
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kat. B i auto na wyjazd – dodatkowym atutem.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaHolstebro
BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.