HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz selekcji. Nasze oddziały znajdują się w Opolu, Gdańsku oraz w Rzeszowie.

Pracownik produkcji -Helmond (produkcja/ obsługa maszyn)
Helmond

Obowiązki
Praca w zakładzie, który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją sałatek warzywnych.

Praca początkowo na linii produkcyjnej (polega głównie na krojeniu, myciu oraz pakowaniu warzyw do opakowań oraz gotowych towarów do skrzynek/na palety), następnie przyuczenie na operatora maszyny.

Doświadczenie nie jest wymagane.
Praca może być na różne zmiany, również w porze nocnej.
Lokalizacja: Helmond

Wymagania
-min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- motywacja oraz chęci do pracy.

Oferujemy
- pomoc w organizacji transportu do Holandii,
- pomoc przy wyrobieniu numeru sofi,
- ubezpieczenie,
- możliwość skorzystania z zakwaterowania oferowanego przez Agencję,
- dojazd do pracy,
- możliwość długotrwałej współpracy,
- opiekę flexmanagera,
- atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo),
- dodatki za prace zmianowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Helmond

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.