HR Kadry Sp. z o. o., która figuruje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 16067, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Zajmujemy się rekrutacją stałą, pracą tymczasową, outsourcingiem oraz kadrami. Potrafimy stworzyć szereg rozwiązań dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów oraz kandydatów.

Aktualnie, dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI/ GRANULATOR
Poznań

Obowiązki
- kontrola procesu suszenia wg wytycznych,
- kontrola pracy instalacji, dozór urządzeń,
- obsługa pomp do transportu surowca do suszenia,
- załadunek autocystern,
- transportowanie wyprodukowanego granulatu na miejsce składowania,
- prace porządkowe i pomocnicze,
- inne proste czynności związane z bieżącą pracą instalacji pod nadzorem brygadzisty.

Wymagania
- zmysł techniczny,
- doświadczenie w pracy na produkcji,
- chęć pracy na III zmiany,
- mobilizacja do podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy
- umowę o pracę,
- dobrą stawkę godzinową (podstawa) 18,00 zł brutto,
- wysokie premie (25% premii regulaminowej),
- możliwość przejścia bezpośrednio do firmy naszego Klienta.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA

HR Kadry Sp z o.o
ul. Winogrady 38

61-663 Poznań

Biuro czynne od pon. do pt. od 8.00 do 16.00

Tel.: 725-610-014

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu niniejszej rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HR Kadry Sp. z o.o., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Poznań

HR Kadry Sp. z o.o.