Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik produkcji do działu uboju

Dodano: 01.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
32 - 37 zł / godzinę

Firma Indrol sp. z o.o. sp.k.
o uregulowanej i stabilnej pozycji na rynku, działająca od 30 lat w branży spożywczej.
Poszukuje pracowników produkcji do działu uboju.

Pracownik produkcji do działu uboju
Grodzisk

Obowiązki

  • Zawieszanie indyka
  • Patroszenie
  • Zawieszanie tuszki indyka

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Stawka godzinowa  32,55+ premia po okresie próbnym
  • Wdrożenie nowego pracownika poprzez opiekuna personalnego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty MultiSport

Mile widziane

  • Doświadczenie na produkcji w pokrewnej branży

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INDROL Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Rostarzewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.