Pracownik produkcji - dla kobiet i mężczyzn, bez doświadczenia
Szczecin

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego na terenie Dobrej Szczecińskiej i zajmującego się sprzedażą oraz dystrybucją tapet typu Rauhfaser, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Jeśli lubisz lekką pracę w przyjaznym zespole. Jeśli chcesz współtworzyć katalogi do tapet, a prace manualne to dla Ciebie odskocznia.

DOŁĄCZ DO NAS A PRACA STANIE SIĘ DLA CIEBIE PRZYJEMNOŚCIĄ:)

ZA PRACĘ W NASZYM ZESPOLE ZAOFERUJEMY CI:

  • pewne zatrudnienie
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • elastyczny grafik ( praca dwuzmianowa )
  • wynagrodzenie 15 zł/h
  • wyrozumiałego przełożonego
  • wolne weekendy

JEDYNE CZEGO OD CIEBIE WYMAGAMY TO:

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • chęci do pracy

ZADANIA JAKIE WYKONUJEMY TO:

  • wykańczanie okładek do katalogów
  • układanie oraz przycinanie kawałków tapet

Szczecin

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o.