Agencja Zatrudnienia Kbti Poland poszukuje Pracowników produkcji (różne stanowiska, różne działy)

Miejsce pracy: Żarów; firma zajmująca się produkcją komponentów do sprzętu AGD

Pracownik produkcji BEZ DOŚWIADCZENIA - Żarów

Żarów

Obowiązki

- obsługa maszyn i linii oraz nadzór nad procesem produkcyjnym na swoim stanowisku pracy
- odbieranie wyrobu z maszyny i kontrola jakości gotowego wyrobu

Wymagania

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym (w zależności od działu)
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn (nie jest to warunek konieczny)
- motywacja do pracy

Oferujemy

- umowa o pracę
- praca na pełen etat + możliwość nadgodzin
- zarobki: 2300 – 2420 zł brutto + premie
- praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym (w zależności od działu)
- zwrot za dojazd do pracy własnym transportem

- zapewniony BEZPŁATNY dojazd do pracy z miejscowości: Świdnica, Strzegom, Wałbrzych, Jaworzyna Śląska, Wiśniowa, Kalno, Bożanów, Czechy, Piotrowice Śląskie, Międzyrzecze, Pastuchów, Mikoszów i inne

Prosimy o przesłanie CV

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Żarów

KBTI Poland