Firma John Personal GmbH jest niemiecką agencją pracy działającą na rynku od 16 lat. Obsługujemy klientów na terenie całych Niemiec przede wszystkim w branży spożywczej i metalowej.

Pracownik Produkcji + darmowa nauka języka

Kraśnik

Obowiązki:

Poszukujemy pracownikow produkcji  do pracy w zakładach produkcyjnych w branży spożywczej przy produkcji ciast, wypieków i żywności gotowej (convenience food). Praca wymaga gotowości do nauki obsługi nowoczesnych linii produkcyjnych.

Wymagania:

◾Mile widziane doświadczenie w pracy w piekarniach przemysłowych.◾Konieczna gotowość do nauki obsługi urządzeń i chęć rozwoju zawodowego.◾Przydatne posiadanie auta.

Oferujemy:

Wybranym kandydatom oferujemy niemiecką umowę na czas nieokreślony, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne w niemieckiej kasie chorych. Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i stanowiska. Dla chętnych organizujemy wygodne zakwaterowanie w bezpośredniej okolicy zakładu pracy a także pomagamy we wstępnych formalnościach. Naszym pracownikom oferujemy bezplatne  zajęcia z niemieckiego.

Ol

Spokojna praca i w miarę miłe otoczenie . Może być

Ada

Elastyczne podejście do pracownika. Duże możliwości rozwoju i czerpania nowej wiedzy. Miło i bezstresowo. Polecam.

antonin

Firma OK. Dużo świetnych fachowców w warsztatach, handlowców i innych. Zdarza się jednak tam zatrudniać rzekomych uzdrawiaczy biznesu którzy wywracają do góry nogami to co wcześniej inni zbudowali. szykuje się kolejna klapa tak jak w 2012