Pracownik produkcji
Miejsce pracy:
Opole
PP/OP//01

Team Prevent Poland Sp. z o.o. jest partnerem świadczącym innowacyjne i kompleksowe usługi wysokiej jakości dla klientów wszystkich branż, niezależnie od liczby zatrudnianych przez nich pracowników. Celem Team Prevent jest poprawa warunków pracy i bezpieczeństwa oraz dbałość o środowisko naturalne.

Wymagania
■ dokładność,
■ rzetelność,
■ dyspozycyjność,
■ mile widziane doświadczenie przy obsługiwaniu  urządzeń pomiarowych,

Szczególnie pożądane:
■ precyzyjność

Warunki pracy:
■ możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji.

Obowiązki
■ kontrola wizualna lub urządzeniami pomiarowymi części dla przemysłu samochodowego lub elektronicznego

Oferujemy
■ praca w młodym zespole, w intensywnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym. Atrakcyjny system wynagrodzeń

Poszerzamy horyzonty.
Pokazujemy nowe drogi.
Jesteśmy firmą,
w której dobrze
się pracuje.

Prosimy o dopisanie klauzul:

  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Team Prevent Poland Sp. z o.o., ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Team Prevent Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informacja dot. obowiązku informacyjnego:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Team Prevent Poland Sp. z o.o., ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, moich danych osobowych (oraz wizerunku - zdjęcia ) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Team Prevent Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych (oraz wizerunku - zdjęcia ) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Opole

Team Prevent Poland Sp. z o.o.