Praca Pracownik Produkcji

Dodano: 26.07.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zróżnicowanych prac produkcyjnych: m.in. obsługa maszyn i urządzeń, odbieranie produktów z taśmy, pakowanie ich w kartony oraz układanie na palecie,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • przestrzeganie zasad BHP, procedur i regulaminów obowiązujących w zakładzie.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22),
  • energia i chęci do pracy,
  • zdolności i umiejętności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w Stovit Group sp. z o.o. na początku na 3-miesięczny okres próbny,
  • pracę po 8 godzin dziennie,
  • weekendy wolne,
  • dogodną lokalizację: blisko przystanki autobusowe, dworzec PKP Bydgoszcz Fordon,
  • premię comiesięczną za realizację wskaźników produkcyjnych,
  • dodatek kwartalny, dodatek na święta,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny,
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE),
  • deputaty oraz zniżki na produkty oferowane przez firmę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny

STOVIT GROUP Sp. z o.o.

Stovit Group Sp. z o.o.

należy do hiszpańskiej Grupy Angel Camacho i działa na polskim rynku od 1979 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów owocowych w różnych odsłonach: dżemy, konfitury, marmolady, jabłka prażone, czy też dodatki do mięs i serów. Więcej informacji o firmie znajdziesz na:

http://www.stovit.com.pl/ oraz https://www.facebook.com/DzemyStovit

  • W procesie rekrutacji wymagamy dodawanie CV z klauzulą.

Informujemy, że administratorem danych jest STOVIT GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszcz, ul. Transportowa 4 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Pracownik Produkcji
Bydgoszcz