Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Premnitz

Obowiązki

  • praca na produkcji

Wymagania

  • język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym
  • prawo jazdy oraz auto mile widziane

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 10 € / h (brutto) + opłacony nocleg
  • praca od zaraz
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w regionie Brandenburgia - Premnitz (D14727)

Polecam pracę w Wandoo! Super atmosfera i świetni przełożeni! Idzie się ze wszystkim dogadać! :)

Karo39

Mogę polecić pracę dla tej firmy. Moim zdaniem firma jest uczciwa, wypłaty następują zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dobry kontakt z koordynatorem i w razie problemów, rzeczywiście nie zostawiają bez pomocy. Pracuję dla tej firmy od kilku miesięcy i jak do tej pory współpracę oceniam bardzo pozytywnie :)

Beata

Jestem w pełni zadowolona z moich koron. Niska cena, jakość i wspaniałe wykonanie. Polecam protetyka Czaczkowskiego z gabinetu Cedent!