Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik produkcji

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje osób do pracy w Czechach, na stanowisku pracownik produkcji.
Praca z zakwaterowaniem na miejscu.

Miejscowości: Mikulov, Kurim – okolice Brna.

Pracownik produkcji

Tychy

Obowiązki

Obowiązki:
Praca na produkcji,
Montaż podzespołów elektrycznych i elektronicznych,
Obsługa maszyn,

Wymagania

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
Chęć i motywacja do pracy,
Chęć podjęcia pracy z zakwaterowaniem na terenie Czech,

Oferujemy

Oferta:
Umowa o pracę z czeskim pracodawcą,
Praca na pełny etat / możliwość nadgodzin,
Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki,
Praca również dla par, grup.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: Aplikuj  w tytule: Praca produkcja Czechy lub o kontakt pod nr: + 48 691 839 554
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).