Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Виробник виробництва/ Pracownik produkcji

Dodano: 09.01.2022

тел. 530-400-090

Виробник виробництва/ Pracownik produkcji

Niepruszewo

Obowiązki

  • помощь оператору продукции, подавать компоненты, переносить компоненты в указанное место, упаковка

  • Pomoc pracownikowi produkcji, dostarczanie komponentów, przenoszenie komponentów w wyznaczone miejsce, pakowanie

Wymagania

  • Надо иметь санэпид книжку, возврат денег за медицинское обследование возвращаем при первой зарплате

  • Posiadanie książeczki sanepidu bądź chęć do jej wyrobienia

Oferujemy

Работа для мужчин на заводе по производству пищевых добавок и витамин
Ставка: первых три месяца 14 нетто, потом 16 нетто
График: с 6:00 до 18:00, с 18:00 до 6:00 с понедельника по пятницу+ субботы
В среднем в месяц 280 часов
Жилье и проезд: бесплатно, за счет работодателя
Работа физическая

Oferujemy pracę w firmie produkującej odżywki i suplementy do diety dla dzieci i kobiet w ciąży
Wynagrodzenie: pierwsze 3 miesiące 14zł netto, następne 16zł netto
Praca zmianowa: 6:00-18:00, 18:00-6:00 od poniedziałku do piątku + soboty
Zakwaterowanie i dojazd: na koszt pracodawcy

Umowa zlecenie

Wysyłając swoje CV pamiętaj o dołączeniu klauzuli RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”