• jesteś gotowy/a pracować w systemie trzyzmianowym,
  • interesuje Cię stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie.
Poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy na produkcji.

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie, 20km od Wrocławia.

Autobus do ścisłego centrum stolicy Dolnego śląska dojeżdża w ciągu 25min, natomiast pociąg w ciągu 15min.

Pracownik produkcji

Stalowa Wola

Obowiązki:

  • wytwarzanie szerokiej gamy artykułów gospodarstwa domowego jednorazowego użytku,
  • realizowanie wyznaczonych zadań,
  • pakowanie wytworzonych produktów,
  • praca przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • chęć do pracy,
  • dokładność i sumienność,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • 2096 zł brutto + ekstra premie (możliwość osiągnięcia kwoty nawet 3500 brutto),
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • zakwaterowanie (pracodawca dopłaca do zakwaterowania
  • stabilność, nie stracisz pracy z dnia na dzień.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt za pomocą portalu. Odpowiemy na wszystkie pytania.

małymiś

Fajna praca i fajni ludzie. Pieniądze są na czas.

Mychajlo

Ja zadowolony, dobrze mi traktować i pomocni.

Sasza

Nie było problem z firma. Mi się dobrze pracuje.