Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Produkcji
Wilkowice
2/2018

Obowiązki

Praca przy produkcji elementów z tworzyw sztucznych (laminatów poliestrowo-szklanych) metodą ręczną, VACUUM oraz RTM.

Wymagania

·        zdolności manualne

·        wyobraźnia przestrzenna

·        dokładność i sumienność

·        umiejętność pracy w zespole

·        mile widziane doświadczenie przy produkcji elementów z tworzyw sztucznych

Oferujemy
·        stabilność zatrudnienia
·        umowę o pracę na pełen etat
·        fachowe szkolenie technologiczne
·        atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny

Prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Dodatkowe informacje o firmie można uzyskać na stronie www.astromal.pl
Informujemy, iż odpowiemy na wybrane oferty.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Wilkowice

Astromal Sp. z o.o.