Dla naszego klienta lidera w branży drobiarskiej poszukujemy pracowników do zakładów zajmujących się filetem z kurczaka .

Pracownik Produkcji
Nijkerk

Obowiązki:

  • praca na linii produkcyjnej ,
  • kontrola , ważenie , pakowanie filetów z kurczaka

Wymagania:

  • chęć do szybkiego wyjazdu ,
  • nie wymagamy doświadczenia
  • nie wymagamy znajomości języka obcego
  • praca w temperaturze około 5 stopni Celsjusza

Oferujemy:

  • zakwaterowanie
  • dojazdy do i z pracy na terenie Holandii
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskich koordynatorów
  • wynagrodzenie w systemie tygodniowym
  • stawka godzinowa 9.60 E , po pół roku 10 E , po roku 11 E

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Nijkerk

POS OS. BV