Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik Produkcji

Dodano: 15.11.2021

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkcyjnej, załadunek i rozładunek towarów

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym, w systemie zmianowym (zmiany ; 6-14,14-22, 22-6)
  • Sprawna obsługi komputera

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Stabilizację - pracę w firmie posiadającej solidną pozycję na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach
  • Zakwaterowanie - w przypadku osób spoza Wielkopolski i obywateli innych państw
  • Krótki proces rekrutacyjny

LUVENA Spółka Akcyjna

Produkujemy nawozy mineralne od ponad 100 lat. Jesteśmy dużym Zakładem produkcyjnym. Obecnie zatrudniamy ok. 280 pracowników. Inwestujemy w nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i poprawę warunków pracy oraz rozwój zawodowy naszych pracowników.

Informujemy, że administratorem danych jest Luvena S.A. z siedzibą w Luboń, ul. Romana Maya 1 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.