Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik produkcji

ikona Dodano: 23.06.2022
ikona Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny Umowa o pracę
ikona Dodatkowa Staż/praktyki Część etatu Pełny etat
ua-flag наймемо працівників з України

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników

Pracownik produkcji
Lienz
PROD/AT/2022

Obowiązki

  • obsługa i kontrola naszych zakładów produkcyjnych
  • monitorowanie produkcji, rozwiązywanie problemów i kontrola jakości

Wymagania

  • własny samochód

Oferujemy

  • austriackie warunki zatrudnienia
  • stawka: 11,17 euro brutto/h + diety w wysokości 13,20 euro netto na dzień roboczy
  • 15,00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie

Jesteśmy na rynku ponad 10 lat .
Pomagamy załatwić E106 dla pracownika i najbliższych  oraz spraw formalnych w Austriackiej Kasie Chorych
Listy z BUAK-u to dla nas również pestka
Co tygodniowe zaliczki załatwiamy w miga
Nasze Motto ,,Z NAMI WYJEDZIESZ I SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ"

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV (mile widziane również referencje, certyfikaty, świadectwo szkolne, itp.) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: Aplikuj

W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: PROD/AT/2022

ikonaLienz
Euro Labora