Praca Pracownik produkcji

Dodano: 17.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Rekrutacja zdalna

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr 11649 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy tymczasowej na terenie Holandii.

Obecnie poszukujemy m.in pracowników produkcyjnych w zakładzie z wyrobami higieniczno-pielęgnacyjnymi w miejscowości Vaassen . Praca w systemie 5 - cio zmianowym

Pracownik produkcji
Vaassen

Obowiązki

- praca przy taśmie,

- dbanie o poprawność zamówienia,

- kontrola jakości,

- pakowanie.

Wymagania

- znajomość języka angielskiego w stopniu min. B1

- prawo jazdy kategorii B

- dyspozycyjność do pracy zmianowej

- dostępność na dłuższy okres czasu

- posiadanie zaświadczenia o niekaralności

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie w euro

- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie,

- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,

- dodatek wakacyjny i urlopowy (dodatkowo naliczane do wynagrodzenia)

Wynagrodzenie brutto za godzinę 10,34 euro + dodatek zmianowy naliczany do każdej godziny co daje 13,29 euro

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.level1.com.pl
lub kontakt telefoniczny 602 781 170 , 606 309 709, +48 77 456 47 67 (Biuro Opole)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."