i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wszystkie nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276)

UWAGA!!!!
Praca na polskiej umowie z oddelegowaniem - dobre zarobki
Warunek konieczny - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na minimum 30 dni wstecz np. zarejestrowany jako bezrobotny, na 30 dni po ustaniu stosunku pracy, podpięcie pod członka rodziny,itp.

(Eindhoven, Ooij, Koudekerk lub Zotermeer)

Pracownik pralni przemysłowej HOLANDIA, Eindhoven, Ooij, Koudekerke lub Zotermeer
Ooij

Obowiązki
Do pralni przede wszystkim trafiają „materiały użytkowe” ze szpitali, hoteli, moteli, landali, tj. prześcieradła, poszwy na pościel i poszewki na poduszki, ręczniki, ścierki, koce ,odzież.

Pralnia dzieli się na 2 działy – brudny i czysty.

Panowie zazwyczaj pracują w dziale brudnym W dziale brudnym rozpakowywane są worki z brudnymi rzeczami i sortowane (koce, pościele, ręczniki itp.). Temperatura jak i wilgotność powietrza jest wyższa niż pokojowa.
Zapachy mogą być różne, na pewno nie można być zbyt wrażliwym.

Panie natomiast pracują na dziale czystym, gdzie rzeczy są wyciągane z pralek, podawane do maszyn, które je prasują, składanie, przygotowywanie do odesłania itp.

Wymagania

  • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce - Oddelegowanie na A1,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
• legalną pracę u sprawdzonego klienta
• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• zakwaterowanie na czas zatrudnienia
• stawka 10,12€/h
• wynagrodzenie miesięczne około 5000 - 7500 PLN

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez portal lub kontakt pod nr tel. + 48 668 726 436 lub rejestrację na stronie www.i-work.pl

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Ooij

i-Work agencja zatrudnienia