Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy pracowników pralni

Pracownik pralni Francja
Rodez

Obowiązki
- Obsługa urządzeń w pralni,
- Sortowanie odzieży,
- Składanie i prasowanie,

Wymagania
- Mile widziane doświadczenie w pracy w pralni przemysłowej,
- Podstawowa znajomość języka francuskiego

Oferujemy
- Stabilną umowę o pracę podpisywaną w Polsce przed wyjazdem,
- Ubezpieczenie w oparciu o druki A1 - delegowanie przez agencje pracy tymczasowej,
- Bezpłatne zakwaterowanie,
- Zwrot kosztów podróży,
- Prace w młodym zespole,
- Wymiar czasu pracy 39 godzin tygodniowo,
- Możliwe nadgodziny,
- 2 dni w tygodniu wolne od pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sidrom Sp. z o.o., mające siedzibę przy ul. Bohaterow Warszawy 7, 28-100 Busko-Zdrój, Polska w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 7, 28-100 Busko - Zdrój
tel: 41 370 80 18, kom: 882 136 687

www.sidrom.net

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Rodez

Sidrom Sp. z o.o.