Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik podjazdu Stacja BP Mostki

Dodano: 09.01.2022
Umowa o pracę
Pełny etat
Rekrutacja zdalna

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla Firmy Citronex Trans Energy Sp. z.o.o.
Na stację paliw BP w Mostkach, poszukujemy osoby dobrze zorganizowanej, która chciałaby się podjąć wyzwania na stanowisku:

Pracownik podjazdu Stacja BP Mostki
Zielona Góra

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Pracę u stabilnego pracodawcy, który gwarantuje zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów,
  • Benefity – Medicover Sport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.

KLUCZOWE ZADANIA NA TWOIM STANOWISKU:

  • Dbałość o utrzymanie porządku na terenie obiektu,
  • Tankowanie pojazdów,
  • Powyższe prace dotyczą pracy wewnątrz budynku i na zewnątrz budynku.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Gotowości do pracy zmianowej,
  • Dyspozycyjności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.
  • Mile widziane książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.
Masz pytania?Porozmawiaj z Filipem, kierownikiem Stacji Paliw i Marketu: 662021747
Osoby zainteresowane zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z działem rekrutacji: 504165214, 797067001.