Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik ogólnobudowlany - prace wykończeniowe

ikona Dodano: 17.04.2022

Twój zakres obowiązków

  • sucha zabudowa, szpachlowanie
  • montaż okien, drzwi
  • malowanie, tapetowanie
  • montaż instalacji wodnych i sanitarnych
  • montaż instalacji elektrycznych, podłączanie szaf sterowniczych
  • układanie płytek, fugowanie

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy wykonywaniu jednej lub kilku z wyżej wymienionych prac

To oferujemy

  • legalne, stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • praca w systemie dwuzmianowym
  • zawsze wypłacane na czas - wynagrodzenie i urlop wypoczynkowy płatny w Euro
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia
  • polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, itp.)

Klauzula informacyjna więcej
Pracownik ogólnobudowlany - prace wykończeniowe
ikonaBawaria
EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.