Praca Pracownik ogólnobudowlany

Dodano: dzisiaj
Umowa zlecenie

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w wykonywaniu wszelkich instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych. Firma świadczy usługi z zakresu elektroenergetyki, ale również prac ziemnych oraz obróbki betonu. Do obszaru jej głównej działalności zaliczają się: instalacje elektryczne w budynkach przemysłowych (fabryki, magazyny, sklepy itp.), instalacje elektryczne w domkach jedno i wielorodzinnych, instalacje linii kablowych niskiego i średniego napięcia i wiele innych.

Pracownik ogólnobudowlany

Lewin Brzeski

Obowiązki

Aktualnie poszukujemy kandydatów, którzy będą wykonywali prace ogólnobudowlane związane z montażem konstrukcji stalowych oraz elementów gotowych.

Zlecenie będziesz wykonywał od poniedziałku do piątku od 07:00 do 16:00 w Lewinie Brzeskim i we Wrocławiu oraz w zależności od zapotrzebowania – również na terenie całego kraju.

Jesteśmy agencją, która pomoże Ci znaleźć zatrudnienie. Naszą legalną działalność potwierdza wpis do KRAZ pod numerem 13395. Znamy pracodawców, którzy poszukują pracowników takich jak Ty. Jednym z nich jest nasz klient, którego poznałeś wyżej. Szukasz pracy? Poznaj szczegóły!

Wymagania

  • doświadczenie w pracach budowlanych,
  • aktualne badania wysokościowe,
  • znajomość branży budowlanej,
  • sumienność, rzetelność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
  • stawkę 23,82 zł/h brutto (18,00 zł/h netto),
  • bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy – również podczas wyjazdów poza teren zakładu,
  • ubranie robocze.
Podejmując z nami pracę zyskujesz:
  • legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy,
  • stałą opiekę rekruterów i logistyków,
  • brak jakichkolwiek opłat w trakcie procesu rekrutacji,
  • możliwość negocjacji stawki ze Zleceniodawcą w Twoim imieniu,
  • wsparcie legalnie działającej agencji pracy, zarejestrowanej w KRAZ: 13395.

Za sposób i cel wykorzystywania Twoich danych osobowych oraz za ich bezpieczeństwo odpowiada administrator: time2work sp. z o.o. z siedzibą ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 161 493 934. Administrujemy danymi osobowymi osób poszukujących pracy. Twoje dane przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, dlatego też mogą zostać przekazane potencjalnemu pracodawcy i firmom, realizującym usługi biurowe i informatyczne. Dane, które są dla nas niezbędne byśmy mogli Cię rekrutować przetwarzamy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu -art.6 ust.1 lit. F. -art. 221§1 ustawa Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. lub Twojej zgody: art.6 ust.1 lit. A – jeżeli przekazujesz nam w swoim CV dodatkowe informacje o sobie traktujemy to jako zgodę na ich przetwarzanie.

Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Twoje dane osobowe traktujemy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Twoje dane będą przez nas przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji lub przez 6 msc po wpłynięciu zgłoszenia (jeżeli istnieje możliwość wznowienia tego procesu rekrutacji), po tym czasie dane zostaną usunięte. W dowolnym momencie możesz zwrócić się do administratora I drogą mailową na adres: dane.osobowe@time2work.pl z prośbą o: dostęp o swoich danych, sprostowanie, usunięcie, ograniczenie przetwarzania, przeniesienie danych do innej firmy, wycofanie wyrażanej zgody (jeżeli dotyczy), zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Możesz także wnieść skargę do organu nadzorczego tj: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.