Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik Ochrony Stalowa Wola

ikona Dodano: 03.06.2022

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Pracownik Ochrony Stalowa Wola
Stalowa Wola

Poszukujemy pracownika na obiekt handlowy w Stalowej Woli.

Bezpłatnie nauczymy wszystkiego co potrzebne w pracy - nie oczekujemy żadnych specjalistycznych uprawnień i doświadczenia.

Twój zakres obowiązków:

  • dbanie o bezpieczeństwo klientów i personelu sklepu
  • monitorowanie obiektu i przeciwdziałanie kradzieży (ok. 80% czasu pracy na obsłudze monitoringu)

Nasze wymagania:

  • niekaralność
  • znajomość podstawowej obsługi komputera
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • profesjonalne wdrożenie do pracy - nie wymagamy doświadczenia, dla nas liczą się Twoje chęci i zaangażowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • stabilne zatrudnienie i grafik dopasowany do Twoich potrzeb (zmiany są planowane z wyprzedzeniem)
  • Prywatną opiekę medyczną w sieci LUXMED
  • Pełne umundurowanie
  • Realne możliwości rozwoju, m.in. korzystna forma uzyskania uprawnień pracownika kwalifikowanego
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie w GENERALI na korzystnych warunkach

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zgłoś się (tylko na obiekt handlowy): 6.9.5. 3.3.5. 0.2.8. - od poniedziałku do piątku 08:00-16:00

ikonaStalowa Wola
Seris Konsalnet Holding S.A.