Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik Ochrony Obiektu

Dodano: 09.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu ochrony poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Kontakt telefoniczny: 883 849 455

Przekaż nam swoje CV – przycisk APLIKUJ!

Pracownik Ochrony Obiektu

Tychy

Oferujemy:

·        Premie i dodatki - TERMINOWE WYPŁATY!
·        Przyjazną atmosferę pracy wśród załogi
·        Niezbędne narzędzia do pracy
·        Świetną atmosferę pracy
·        Wsparcie Zespołu i przełożonego
·        Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Zadania:

·        Obsługa posterunku BMS, pracę związaną z dozorem i kontrolą dostępów
·        Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz ich egzekwowanie od użytkowników obiektu
·        Czuwanie nad porządkiem na obiekcie
·        Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez przełożonych
·        Raportowanie pracy

Oczekujemy:

·        Nastawienie na długofalową współpracę
·        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – Pracownik Ochrony
·        mile widziany status studenta
·        gotowość do pracy w systemie zmianowym
·        wymagane zaświadczenie o niekaralności
·        Wpis kwalifikowanego pracownika ochrony na listę MSWiA