Firma z wieloletnim stażem i doświadczeniem w branży zatrudni pracowników ochrony z orzeczonym stopniem niepełnosprawności jak i bez orzeczenia oraz osoby uczące się, do pracy w Gdańsku na obiektach przemysłowych zlokalizowanych przy Miałkim Szlaku i Marynarki Polskiej.

Pracownik ochrony - Gdańsk i okolice
Gdańsk

Obowiązki
- dbanie o powierzone mienie
- obsługa urządzeń CCTV, PPOŻ oraz pozostałych na obiekcie

Wymagania
- gotowość do pracy zmianowej
- chęć do pracy,sumienność

- kultura osobista,komunikatywność

- niekaralność

Oferujemy
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie
- umundurowanie i wyposażenie

- niezbędne szkolenia i przygotowanie do pracy

- prywatny pakiet medyczny gwarantujący opiekę medyczną i    diagnostyczną

- możliwy zwrot kosztów dojazdów

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV (w formacie PDF) na adres Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod nr 531286936

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Gdańsk

Ekotrade Sp. z o.o.