Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik Ochrony

ikona Dodano: 18.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Miejsce pracy w siedzibie firmy: Stare Bielice k/Koszalina, ul.Koszalińska 89
  • Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia
  • Obchody kontrolne po obiekcie chronionym w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia
  • Monitorowanie obiektu
  • Praca zmianowa

Nasze wymagania

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi urządzeń komputerowych
  • Umiejętność obsługi urządzeń monitoringu

To oferujemy

- Premie uznaniowe do wynagrodzenia podstawowego

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę

- Narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków

- Ubiór służbowy

- Pakiet Medyczny

- Szkolenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swoich aplikacji z dopiskiem „Ochrona Stare Bielice”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Grupa Mojsiuk – to Autoryzowany Dealer marki Mercedes-Benz, Honda, Peugeot, Citroen i Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze z siedzibą w Starych Bielicach k/Koszalina, ul. Koszalińska 89.

Klauzula informacyjna więcej
Pracownik Ochrony
ikonaKoszalin
Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.