Praca Pracownik na biurowiec (Zakład Pracy Chronionej)

Dodano: 09.11.2021

Jesteśmy zakładem pracy chronionej, zatem zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Pracownik na biurowiec (Zakład Pracy Chronionej)
Kraków

Na terenie Krakowa przy ul. Życzkowskiego w biurowcach poszukuję osób do obsługi recepcji i BMS.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, które otrzymają dodatkowe benefity:
• refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych
• refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne
• zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego
• odpłatność za przejazdy do placówek szpitalnych i rehabilitacyjnych

Zadania:
Praca pracownika ochrony na biurowcu:

  • odbieranie poczty
  • wpisywanie osób odwiedzających do księgi gości
  • odbieranie telefonów
  • kontrola obiektu poprzez cykliczne obchody
  • obsługa komputera
  • obsługa centrali przeciwpożarowej

Wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy szkolenia.

Oferujemy:

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • umowę o pracę i zlecenie
  • świadczenia socjalne dla naszych pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny w godzinach 8:00-15:00 pod numerem 785564923