Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik Myjni TIR w Mostkach

Dodano: 09.01.2022
Umowa o pracę
Pełny etat
Rekrutacja zdalna

Na Myjnię Samochodów Ciężarowych w Mostkach poszukujemy pracowitej osoby, która chciałaby się podjąć wyzwania na stanowisku:

Pracownik Myjni TIR w Mostkach
Mostki

OFERUJEMY:

  • Pracę u stabilnego pracodawcy, który gwarantuje zatrudnienie oraz umowę o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie
  • Benefity – Medicover Sport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Wynagrodzenie -3000 na "rękę "

KLUCZOWE ZADANIA NA TWOIM STANOWISKU:

  • Czyszczenie, mycie, polerowanie, suszenie pojazdów ręcznie lub maszynowo
  • Wykonywanie prac w kanałach przy oczyszczaniu zakładowej oczyszczalni wody przemysłowej
  • Dbanie o powierzone urządzenia i sprzęt, konserwację i naprawy zgodnie z zaleceniami producenta
  • Utrzymywanie ładu i porządku w pomieszczeniu myjni i na zewnątrz
  • Czyszczenie rynienki odpływowej
  • Wystawianie faktur i inkasowanie opłat za wykonaną usługę mycia
  • Czytelne i rzetelne wystawianie kart UTA, DKV, E100, Shell oraz wszelkich innych uznawanych jako formę płatności
  • Codzienne rozliczanie się z przełożonym z zainkasowanej gotówki
  • Przekazywanie faktur i innych dokumentów w terminie uzgodnionym przez przełożonych
  • Gotowość do ustawicznego podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Wykonywania wszystkich innych poleceń zleconych przez bezpośredniego przełożonego niewymienionych wyżej, a ściśle związanych z funkcjonowaniem myjni

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Gotowości do pracy zmianowej, 8-20, 20-8, system równoważny
  • Dyspozycyjności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę
Masz pytania? Porozmawiaj z Kierownikiem Myjni - Krzysztof: 662021741Osoby zainteresowane zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z działem rekrutacji: 504724649 lub 504165214, 797067001

Mostki
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.