Praca Pracownik Myjni Samochodowej

Dodano: dzisiaj
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi i konsekwentnie osiągasz stawiane sobie cele zapraszamy do złożenia aplikacji. Nieustający rozwój firmy Wrobud Sp.zo.o. dewelopera i właściciela autoryzowanych Salonów i Serwisów marek KIA, DS Automobiles, Citroen oraz Peugeot powoduje, że poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Pracownik Myjni Samochodowej
Wrocław

Zakres zadań:
-przygotowywanie samochodów nowych do uroczystego wydania Klientowi
-czyszczenie samochodów po naprawach serwisowych, blacharsko-lakierniczych, użyczeniach
-czyszczenie wnętrza samochodów (mile widziana umiejętność prania tapicerki samochodowej)
-dbanie o wizerunek firmy i wysoki poziom satysfakcji Klientów

Wymagania:
-rzetelność i zaangażowanie w pracę
-szybkie działanie
-punktualność
-umiejętność pracy w zespole
-czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
-stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w doświadczonym zespole i możliwość rozwoju

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."