Praca PRACOWNIK MYJKI

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma Enckel Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie ul. Strefowa 8,  zatrudni osobę na stanowisku

PRACOWNIK MYJKI

Częstochowa

Obowiązki

Praca polega na myciu komponentów wykonanych głównie ze stali nierdzewnej i usunięciu pozostałości pasty polerskiej lub kleju z okleiny zabezpieczającej blachę przed zarysowaniem. Praca w branży metalowej.

Wymagania

- duża motywacja do pracy i zaangażowanie
- dokładność i rzetelność
- dobra organizacja pracy
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
- bezproblemowe podejście do możliwego rotacyjnego trybu pracy

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
- długofalowe zatrudnienie
- pracę jednozmianową (7:00 – 15:15) z możliwością nadgodzin
- wszelkie środki ochrony bezpośredniej (stanowiska przygotowane i wyposażone w odpowiednie oświetlenie i wentylację)
- realne premie
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

ENCKEL Sp. o.o.

ul. Strefowa 8

42-202 Częstochowa

tel. +48 34 390 36 19