Agencja Pracy East Power sp. z o.o. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników.
Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej - m.in. w Niemczech, Holandii, Francji.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR.

Miejsce pracy: Różne lokalizacje
Wyjazd: Od zaraz

Pracownik magazynu / układanie towaru na półkach sklepowych

Drezno

Obowiązki

-          Odbiór towaru z samochodu dostawczego
-          Układanie, segregowanie kartonów z zabawkami na regałach w magazynie
-          Sortowanie paczek ( lekkie kartony)
-          Układanie towaru na półkach sklepowych

Wymagania

-          Znajomość j. Niemieckiego
-          Własny samochód mile widziany
-          Sprawność fizyczna
-          Dokładność i sumienność
-          Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
-          Godziny pracy 06:00 – 15:00
-     Praca również dla kobiet – lekkie kartony

Oferujemy

- Polską umowę na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ.
- Ubezpieczenie, pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny w PL, zwroty podatków.
- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin.
- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki.
- Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km.
- Świadczenia socjalne dla Polaków w DE, m.in. zasiłek rodzinny (Kindergeld), dodatek za „rozłąkę” Doppelte Haushaltsführung.
- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech.
- Zwrot kosztów za badania lekarskie.
- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia, organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

CV proszę wysłać na adres e-mail:Aplikuj
Więcej informacji pod numerami telefonów:
1.      +48 575 440 254
2.      +48 530 844 775
3.      +48 575 440 345

Kontakt telefoniczny 8:30-17:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Drezno

EastPower sp. z o.o.