Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, Altenkunstadt( Północ Bawarii) zajmującego się świadczeniem usług internetowo-wysyłkowych, poszukujemy lidera/opiekuna zespołu.

PRACOWNIK MAGAZYNU/TŁUMACZ- 1400 netto (K/M)

Altenkunstadt
6760

Obowiązki

- praca na magazynie wysyłkowym (komisjonowanie)
- koordynacja i wspomaganie pracy zespołu,
-  wsparcie językowe,
- pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy

Wymagania

- doświadczenie w pracy na magazynie
- znajomości języka niemieckiego,
- zdolności organizacyjne,
- prawo jazdy kat.B oraz samochód będą dodatkowym atutem

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę, z możliwością przejęcia przez pracodawcę,
- pełny pakiet socjalny,
- darmowe mieszkanie
- wynagrodzenie 1400 netto

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: Aplikuj lub kontakt telefoniczny 668 817 007 lub 668 831 028 lub 668 831 219.
www.diwa-personalservice.pl
nr cert 6760

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Diwa Personalservice