Pracownik magazynu - praca w firmie kurierskiej - wysokie premie
Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Agent. ds. Operacyjnych.

Oferujemy

Jesteś gotowy do pracy w godzinach 12:00-20:00? Szukasz umowy o pracę i stabilnego zatrudnienia? Obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu? Chcesz mieć wolne weekendy?
Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco - nie czekaj! Aplikuj!

Zapewniamy wynagrodzenie sięgające 2715 zł brutto, bogaty system premiowy - nawet 20% wynagrodzenia - oraz umowę o pracę z wolnymi weekendami. Dodatkowo możesz liczyć na darmowy transport z pętli tramwajowej Ogrody, obiady pracownicze oraz profesjonalne szkolenia. Zapewniamy pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole!

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie głównie praca ze skanerem, który pozwoli Ci odpowiednio monitorować przesyłki i zarządzać nimi. Będziesz pracować przy załadunku i rozładunku transportów liniowych.

Oczekujemy

Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy, to gotowości do pracy w godzinach 12:00-20:00 i umiejętności obsługi komputera. Mile widziane są uprawnienia na wózki widłowe, ale nie jest to warunek konieczny.

Poznań

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o.