Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK MAGAZYNU/ PRACA OD ZARAZ!

Dodano: przedwczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Szukasz lekkiej i przyjemnej pracy?

Mamy, właśnie dla Ciebie, świetną ofertę!

Gdzie będziesz pracował/pracowała?

Monachium/ Niemcy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Praca na magazynie przy artykułach spożywczych.

Masz partnera/partnerkę lub znajomego, który chętnie podejmie się tej pracy z Tobą? To świetnie! Czekamy na Was.

Zapoznaj się z Naszą ofertą:

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) dla niemieckiego klienta poszukuje pracowników magazynowych z artykułami spożywczymi.

Miejsce pracy: Monachium - PRACA OD ZARAZ

PRACOWNIK MAGAZYNU/ PRACA OD ZARAZ!
Fabianki

Obowiązki
Twoje obowiązki:
Proste prace na magazynie z artykułami spożywczymi w zależności od stanowiska:
-kompletowanie zamówień
-praca ze skanerem
- odbieranie i rozkładanie towaru
-przygotowywanie produktów do realizacji zamówień

Wymagania
Czego od Ciebie oczekujemy:
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego  będzie Twoim  atutem, choć nie jest to warunek konieczny
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
- punktualność i rzetelność w pracy

Oferujemy
Pracodawca oferuje:
- stawka 12 euro/h brutto,
- BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE  I TRANSPORT
- gwarancja godzin pracy: 48/tygodniowo !
- bezpośrednie zatrudnienie  z niemieckim pracodawcą
-praca w systemie 3 zmianowym
-opieka koordynatora

Więcej informacji +48 530 009 940/ +48 570 935 868 / +48 691 839 554 / +48 74 300 00 15

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres Aplikuj w temacie wpisując Pracownik Magazynowy / Niemcy
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).