Firma Kirsch Services Sp. z o.o Sp. K to specjalista w rekrutacji pracowników na terenie całych Niemiec. Wspieramy klientów zarówno w sektorze spożywczym jak i logistycznym. Oferujemy atrakcyjne oferty pracy w magazynach. Aktualnie zatrudnimy:

Pracownik magazynu /picker - darmowe mieszkanie

Berlin

Obowiązki

  • kompletowanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek

  • rozmieszczenie towarów w magazynie

  • praca ze skanerem

Wymagania

  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • mile widziane prawo jazdy kat.B i własny samochód

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • darmowe mieszkanie

  • możliwość długoterminowej współpracy

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • przyjazna atmosferę

  • opiekę koordynatora

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).