Praca PRACOWNIK MAGAZYNU (MAGAZYNIER)

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

PRACOWNIK MAGAZYNU (MAGAZYNIER)
Starachowice

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie bieżących prac związanych funkcjonowaniem magazynu - a w szczególności: ZAŁADUNKI / ROZŁADUNKI, DOKUMENTACJA MAGAZYNOWA (WZ, PZ, RW, PW, MM).

Wymagania

  • praca w systemie dwuzmianowym;

  • uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego;

  • uprawnienia UDT na obsługę suwnic z poziomu roboczego;

  • podstawy obsługi komputera: outlook, excel, word;

  • odpowiedzialność, zaangażowanie;

  • dokładność, rzetelność, sumienność;

  • mile widziane prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i zaangażowania;

  • stabilność zatrudnienia;

  • motywacyjny system premiowy;

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie wiedzy;

  • miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;

Envo Sp. z o.o.