Agencja Pracy Projekt-Praca poszukuje dla swojego klienta w Niemczech:

Pracownik Magazynu- komisjonowanie- także dla par- podstawy niemieckiego
Frankfurt nad Menem

Obowiązki
- komisjonowanie artykułów na magazynie z częściami, przygotowywanie do wysyłki

Wymagania
- podstawy j. niemieckiego (do dogadania się) – przynajmniej jedna osoba
- dyspozycyjność
- sumienność
- mile widziany własny samochód

Oferujemy
- bezpieczną i legalną pracę
- praca na magazynie z branży automotive
- wynagrodzenie 9,49 EUR/brutto/godzina + 15 EUR netto diety za każdy dzień roboczy
- praca na dwie zmiany
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych – około 300 EUR/ osoba
- możliwość wyjazdu w parach
- na miejscu opieka koordynatora

CV prosimy przesłać na adresAplikuj
Dodatkowe informacje pod numerem: +48 793210699

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Projekt-Praca