Praca Pracownik magazynu

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat

Pracownik magazynu

Herzberg am Harz

Obowiązki

Podejmij się pracy w Niemczech - obecnie nasz Klient poszukuje kandydatów, którzy będą pracować na magazynie – sprawdź, co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • przygotowywanie do wysyłki różnego typu baterii,
  • czyszczenie baterii przed wysyłką zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • umieszczanie na bateriach naklejek zgodnie ze specyfikacją,
  • przygotowywanie baterii do transportu zgodnie z przeznaczeniem ( transport lotniczy, wodny, ciężarowy).
Będziesz pracował w miejscowości Harz, w Dolnej Saksonii, w okolicach miasta Osterode am Harz. Swoje obowiązki będziesz wykonywał w systemie dwuzmianowym (tydzień zmian porannych naprzemiennie z tygodniem zmian popołudniowych) od poniedziałku do niedzieli.

Pod szyldem WorkinDE znajdziesz niemiecką, licencjonowaną agencję pracy oferującą Ci zatrudnienie na podstawie niemieckiego prawa pracy, podpiszesz jasną umowę, a w razie potrzeby uzyskasz pomoc koordynatora. Daj się zrekrutować, aplikuj, już dziś!

Wymagania

Aplikuj, jeśli znasz język niemiecki na poziomie min. A2.  Jeśli dodatkowo posiadasz prawo jazdy kat. B, pracowałeś na podobnym stanowisku lub masz uprawnienia na wózki widłowe, docenimy Twoje kwalifikacje i doświadczenie.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • stawkę podstawową 12,50 €/h brutto,
  • 125% stawki za każdą godzinę pracy powyżej 160h/mies.,
  • 150% stawki za każdą godzinę pracy w niedzielę (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies.),
  • 200% stawki za każdą godzinę pracy w święta przypadające w tygodniu (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies.),[/li]
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatnych dodatkowo 25%),

  • odzież roboczą (Pracodawca zapewnia jej regularne pranie),
  • możliwość zakwaterowania (koszt 270 – 280 €/mies. po stronie pracownika).
Podejmując z nami pracę zyskujesz:

  • 30% rabat na usługi Time Tax Polska dot. Niemiec, w tym:
    • rozliczenie podatku (za rok przepracowany z agencją time2work)
    • uzyskanie świadczenia kindergeld.
  • stałą opiekę w trakcie trwania procesu rekrutacji,
  • możliwość zdobycia stałego zatrudnienia,
  • możliwość negocjacji stawki z Pracodawcą w Twoim imieniu,
  • brak opłat w trakcie procesu rekrutacji,
  • wsparcie legalnie działającej agencji pracy, zarejestrowanej w KRAZ: 13395.

Za sposób i cel wykorzystywania Twoich danych osobowych oraz za ich bezpieczeństwo odpowiada administrator: time2work sp. z o.o. z siedzibą ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 161 493 934. Administrujemy danymi osobowymi osób poszukujących pracy. Twoje dane przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, dlatego też mogą zostać przekazane potencjalnemu pracodawcy i firmom, realizującym usługi biurowe i informatyczne. Dane, które są dla nas niezbędne byśmy mogli Cię rekrutować przetwarzamy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu -art.6 ust.1 lit. F. -art. 221§1 ustawa Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. lub Twojej zgody: art.6 ust.1 lit. A – jeżeli przekazujesz nam w swoim CV dodatkowe informacje o sobie traktujemy to jako zgodę na ich przetwarzanie.

Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Twoje dane osobowe traktujemy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Twoje dane będą przez nas przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji lub przez 6 msc po wpłynięciu zgłoszenia (jeżeli istnieje możliwość wznowienia tego procesu rekrutacji), po tym czasie dane zostaną usunięte. W dowolnym momencie możesz zwrócić się do administratora I drogą mailową na adres: dane.osobowe@time2work.pl z prośbą o: dostęp o swoich danych, sprostowanie, usunięcie, ograniczenie przetwarzania, przeniesienie danych do innej firmy, wycofanie wyrażanej zgody (jeżeli dotyczy), zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Możesz także wnieść skargę do organu nadzorczego tj: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Time2Work Sp. z o.o.