Firma IZOBLOK S.A., lider europejskiego rynku przetwórstwa polipropylenu spienionego na rzecz branży motoryzacyjnej, posiadająca swoje zakłady produkcyjne w Polsce i w Niemczech poszukuje:

PRACOWNIKA MAGAZYNU

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Pracownik Magazynu

Chorzów
MG

Opis stanowiska:

  • Pakowanie wyrobów zgodnie z instrukcją i wytycznymi poszczególnych klientów
  • Rozładunek i załadunek dostaw
  • Kontrola wyrobów zgodnie z przyjętą specyfikacją
  • Ścisła współpraca z działem konfekcji, produkcji i logistyki

Oczekiwania:

  • Zaangażowanie i chęć pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie ciągłym (czterobrygadowym)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie zasadnicze + bonus
  • Pracę na rzecz firmy, której klientami są tak prestiżowi producenci jak: Jaguar, Land Rover, Ford czy Volkswagen

Oferty zawierające cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.