Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Niemiecka firma zatrudni mężczyzn do pracy w magazynie. Praca na podstawie umowy o pracę. Zakład znajduje się w Pforzheim.

Pracownik magazynu

Lublin

Obowiązki

- pakowanie zamówień w kartony zbiorcze
- inne drobne prace magazynowe
- załadunek i rozładunek kontenerów do/z magazynu
- praca w hali magazynowej jak i przed halą
- praca od poniedziałku do piątku (dla chętnych możliwość pracy w sobotę)
- praca na 1 zmianę (dzienna)
- pełen etat
- możliwość pracy na czas nieokreślony ("na stałe")

Wymagania

- dobry stan zdrowia pozwalający na pracę przy rozładunku/załadunku
- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (to nie jest konieczność)
- nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy

- umowa o pracę - niemiecka (ubezpieczenie, płatne urlopy wypoczynkowe, itp.)
- wynagrodzenia płatne 1 x miesiąc, przelewem na konto wskazane przez pracownika (polskie, niemieckie lub inne); jeżeli jest taka potrzeba, oferujemy pomoc w otwarciu konta w banku
- bezpłatny dojazd firmowym busem z hotelu robotniczego do pracy
- dla chętnych, zakwaterowanie w hotelu robotniczym, odpłatne, pokoje 2-osobowe
- praca w polskojęzycznym zespole