Praca Pracownik Magazynowy

Dodano: 23.05.2021

Twój zakres obowiązków

  • obsługa załadunków i rozładunków
  • kontrola ilości i jakości towarów,
  • weryfikacja dokumentacji towarzyszącej ładunkom ,
  • obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym,
  • praca w systemie 2 zmianowym;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej lub magazynie;
  • dokładność
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • obsługa komputera
  • uczciwość, rzetelność

To oferujemy

  • jasne zasady współpracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Więcej informacji o naszej firmie na stronie internetowej : http://www.ebrexlogistics.com/

Odpowiedzi na dodatkowe pytania można uzyskać pod numerem telefonu:

+48 500 000 292

Informujemy, że administratorem danych jest Ebrex Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kalisz, ul. Powstańców Wielkopolskich 1-5 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Pracownik Magazynowy
Kalisz
Ebrex Polska Sp. z o.o.