Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik logistyki orchidei

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny Umowa o pracę
ikona Dodatkowa Staż/praktyki Część etatu Pełny etat

Pracownik logistyki orchidei
Bergschenhoek

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz wykonywać różne zadania w uprawie Phalaenopsis z entuzjastycznym zespołem. Praca polega na kompletowaniu zamówień, budowaniu wózków i uszczelnianiu wózków.

Wymagania

  • Doświadczenie nie jest wymagane

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

  • Samodzielna, elastyczna i zmotywowana postawa

  • Posiadanie prawa jazdy i własnego transportu

Oferujemy

  • Miła i urozmaicona praca w nowoczesnej szkółce Phalaenopsis

  • Praca przez cały rok

  • Bardzo przyjazne środowisko pracy

  • Wynagrodzenie zgodnie z CAO Ogrodnictwo szklarniowe

Nasz klient jest nowoczesnym, postępowym hodowcą Phalaenopsis. Wraz z zespołem wykwalifikowanych i pełnych pasji ludzi, w 2 lokalizacjach na około 6 hektarach, codziennie pracuja nad najlepszym produktem. Nasz związek jest prawdziwym przedsiębiorstwem rodzinnym, w którym ludzie zajmują centralne miejsce we wszystkich procesach zachodzących w firmie.
Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 -17.00. Regularnie pracują również w soboty.  Tylko w godzinach porannych.

ikonaBergschenhoek
Dailyflex