Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik logistyczny magazyn - Kielce

Dodano: 25.09.2021

Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jedna z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia, wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: pracownik logistyczny - magazyn.

Pracownik logistyczny magazyn - Kielce
Kielce

Zakres obowiązków:
• Ładunek i rozładunek towaru;
• Kontrola nad wydawanym z magazynu towaru;
• Prowadzenie dokumentacji dot. towaru;
• Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji;
• Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:
• Ukończone 18 lat;
• Chęci do pracy;
• Dyspozycyjność.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
• Możliwość zdobycia doświadczenia.
Stawka 19 zł/h brutto.

Zapraszam do kontaktu przez formularz lub pod numerem telefonu 725 887 707.

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. zo.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Barlickiego 7. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016).

www.workprofit.pl