Pracownik linii produkcyjnej - praca dla kobiet oraz mężczyzn
Poznań

KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • włączenie do atrakcyjnego systemu premiowego już podczas okresu próbnego
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu pracowniczego
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia oraz opiekę koordynatora personalnego

Obowiązki:

  • obsługa automatycznej linii produkcyjnej
  • kontrola przebiegu produkcji oraz jakości produkowanych wyrobów
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi

Oczekujemy:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie
  • zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy oraz wózka widłowego

Poznań

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o.