Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego w Olsztynie zatrudni osoby na stanowisko:

Pracownik Kuchni / Pomoc Kuchenna - Olsztyn

Olsztyn

Obowiązki

Pomoc w przygotowywaniu potraw,
Udział w produkcji i wydawaniu posiłków,
Obróbka produktów spożywczych,
Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania

Zainteresowania tematyką związaną z kulinariami,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
Aktualnej książeczki sanitarno – epidemiologicznej.

Oferujemy

Umowę o pracę (po 2 miesiącach współpracy),
Stabilne zatrudnienie – Terminowe wypłaty!
Pracę w systemie 3 zmianowym w godzinach: 5:00-13:00, 13:00-21:00, 21:00-05:00 ze stawką 16 zł brutto/godzina,
Darmowy posiłek w trakcie pracy,
Świetną atmosferę pracy,
Wsparcie Zespołu i przełożonego,
Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami:
Nr tel.: 507 045 453

Olsztyn

Dussmann Polska Sp.z o.o.